Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » 9 millió ft-ból meddig lehet...

9 millió ft-ból meddig lehet eljutni egy építkezéssel, ha meg van a tégla, a cserép, és az építési terület? 1 és 2fél szobás házról álmodunk.

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt telkem rajta egy 40m2 parasztház ezt újítottam fel teljesen és építettem hozzá 60m2 ert . Pont 9 milla volt össz vissz minden. Hivatalosan engedélyekkel minden ahogy elő van írva. A tetőre nem túl öreg használt cserepet vettem mert újra nem telt. Amit tudtam kissebb munkákat én csináltam és a család segített. Próbáltam olcsó mestereket találni.
2014. márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdésre elfelejtettem válaszolni igen ha nincsenek orjási igények nem akarsz mindent márvánnyal burkolni elégnek kell lenni a 9 millának. A mit még nem írtam szuterént se csináltam takarékosság miatt.
2014. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gomzoli ***** válasza:

Ennyiből ilyen előfeltételek mellett szépen ki lehet hozni a "projektet". Az igények kordában tartása mellett is viszonylag modern felszereltségű házat lehet ennyiből építeni. Gondolj a jövőre, és inkább a jó energiahatékonyságba invesztálj az építés során, mint a cicomába. Hatékony fűtés, jó hőszigetelés is legyen fontos szempont. Meghálálja magát a következő években.

Szerintem menni fog.

2014. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Remélem idén el tudjuk kezdeni az építkezést! :)

Sok helyen olvastam, hogy legalább 20 milla kell egy házhoz, tudom meg van a tégla meg a cserép, de azon kívül még nagyon sok mindent ki kell fizetni.

2014. márc. 7. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz pince, akkor közepes minőségű, illetve jó minőségű de olcsó anyagokból kijön az építkezés. A konyhabútor stb már nem.
2014. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!