Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerülhet egy durván...

Mennyibe kerülhet egy durván 5*6os garázs építése téglából? Mi az olcsóbb megoldás venni akár használtba egy jóállapotu kocsibeállót aminek csak teteje van úgy 100. 000ft. ért és be ck. Zni vagy építeni akár fából?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Téglagarázs kb 20 000.-/m2

Használt 100 000.- +CK ?!? csúnyaságán felül lesz az 300 is, mire kész.

Pár éve vettem egy novi új kocsibeállót a neten, 100-ban a házhozszállítás is benne volt. Akkor kiszámoltam, 90 körül lett volna, ha én csinálom, egyedül.

Tudom, nem segítettem sokat, de ez van.

Ugye tudod, ha a garázsodnak van oldala meg ajtaja, akkor engedélye is kell legyen?

2014. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Novi kocsibeálló?
2014. márc. 12. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Mifelénk aminek teteje van, arra is kell engedély (hiába nincs oldala...)
2014. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, a novi csak egy jelző volt arra, hogy gyári új.

Lehet, hogy nem ezektől vettem, de pont ilyen volt.

[link]

2014. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tégla garázs négyzetmétere 20 ezer ? Hol ? A holdban ?

Inkább 60-90 e a négyzetméterár!

Gondold át : terv , engedélyek , alapozás ,tégla , vízbekötés,ajtó,gerendázat , tető , szigetelés, betonpadló,nyílászáró , párkány,eresz,vízelvezetés,átvétel,vakolás , villany ....

Akkor 20 ezer , ha házilag készül , nincs rendes alap,szerzitek az anyagot,az oldalfal CK - lap , a tető használt ,haver csinálja a villanyt , az engedélyről meg vitáztok a polgármesterivel , aztán áll , ameddig áll...


A mi környékünkön ( Győr-M-Sopron határszél ) 1-1,4 millióért árulják a 30 éves 20 m2- es garázsokat.

Mi is építettünk egyet , ezerszer megbántam , inkább egy alumínium garázst kellett volna venni , az 200-300 e - ből meglett volna ....

Megrendeled , csinálsz alapot ( ehhez engedély kell ) ,megveszed , kijönnek , összerakják , kész....

2014. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!