Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Honnan tudok szerezni Budapest...

Honnan tudok szerezni Budapesten kőműves kötelet olcsón?

Figyelt kérdés
Használt is tökéletesen jó, olyan kellene ami minimum 2 centi vastag, és vagy 35-40 méter. Ha vastagabb a 2 centinél akkor rövidebb is jó.
2014. márc. 17. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Praktikerben még hajóvontató kötelet is láttam! :)
2014. márc. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az sem lenne rossz amúgy, csak az a gáz hogy iszonyat drága. Azért keresek valahol használtat, hátha valakinek van de már nem kell.
2014. márc. 17. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát így, hogy "kőműves kötél" még nem hallottam! :)


Ha "sima" kender kötélre van szükséged, akkor nézz körül vidéki vasboltokban!


Én pár éve hintát csináltam a gyerekeknek, kellett hozzá kötél. A Decathlonban valami 800 Ft, volt métere a nylon kötélnek. Ugyanez a szomszédos Bauhausban már csak 400 Ft-ba került, majd megvettem Gyömrőn a vasboltban 100 Ft-ért méterét ugyanennek a kötélnek!


Na ennyit a menő üzletekről!

2014. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A két centis kender kötél ahová járni szoktam vaskerben 150 vagy 200 ft métere, a 4 centisnek meg 500. Persze ez nem Budapest, de legalább valami viszonyítási alapnak talán jó lesz.
2014. márc. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem is gondoltam hogy ekkora különbségek lehetnek. Akkor valahol vidéken kell szétnéznem. A legjobb lenne nekem a 4 centi átmérőjű, abból elég lenne 10 méter is. Ha valahol találnék ilyet úgy hogy métere 500 ft körül van, na az nagyon jó lenne :)
2014. márc. 18. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Még városon belül is oriási különbségek vannak. A nagyon reklámozott vaskerben 600 ft a 2 cm-es, és 2500Ft a 4cm-es métere. Szóval utána kell nézni.
2014. márc. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, szétnézek pár külvárosi helyen.
2014. márc. 18. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!