Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hol tudnék 20m2-nyi térkövet...

Hol tudnék 20m2-nyi térkövet venni, ahol a szállítás a hozzávalókkal nem kerül 45. 000Ft-ba?

Figyelt kérdés

20m2-nyi felületet szeretnék lerakni térkővel. Találtam is olyat ami tetszene, az ára sem vészes, mert ilyen 3000Ft-os m2-enkénti árakkal már egész szépek vannak.

Tőlünk 3 km-re van egy tüzép telep. Gondoltam ott nézem meg, mert csak olcsóbb, mint a barkácsáruházak. Ráadásul az ilyen áruházakban, kavicsot, sódert nem lehet kapni ömlesztve m3-re, csak zsákos kiszerelésben arany áron.


A tüzépen az "S" betűs gyártó, forgalmazó termékeit kínálják megrendelésre. Elmondták, hogy a szállítás nem hozzájuk megy hanem közvetlenül címre viszi ki a forgalmazó és bármilyen kis mennyiséget vesz az ember, a kamion tételnek megfelelő fuvart kell kifizetni.


Ami így néz ki:

szállítás, ledaruzással: 26.000Ft

raklapdíj: 10.000Ft.

Sódert a tüzépről hoznának saját kiszállítással, ami újabb 10.000Ft.


20m2 burkolatnál nem túlzás egy kicsit, hogy a szállítás majdnem annyiba kerül, mint az összes többi hozzávaló?


Aki mostanában vett hasonló mennyiségű térkövet, neki is ennyibe került a fuvar?

Nincs valami olcsóbb megoldás? Majdnem 50.000Ft-ot a 3 km-ért nagyon soknak tartok.


2014. máj. 3. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
pont az a gáz, hogy nem 3 km-ért fizetsz, hanem a gyártótól hozzád...még az is lehet, hogy a barkácsruháztól ingyen vagy 10-20 ezerért max kiviszik
2014. máj. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De van olcsóbb megoldás,te magad megveszed,és hazaszállítod, 1 normális tűzépen! Mert amint te itt leírtál az 1 nagyon gyenge hely lehet,ha így beszélnek a kis tételű vevőkkel. Olyant keress ahol van készleten,és nem rendelgetni kell,mert azért nem akar hozatni neked mert kicsi a tétel.Nálunk 15ezres kis város ,a tűzép saját autója ezt az összes árut kihozná 5e ft-ért.Ha több kellene akkor ingyen.
2014. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2, nálunk is kb ennyi a tarifa, 19000-es lakosú város...múltkor kb. 1/2 órán keresztül kereste nekem a csaj a legjobb megoldást a problémámra: 2500 Forintos tételnél
2014. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, szerintem az lesz, hogy több helyen is körbeérdeklődök. Van még pár tüzép a városban. Plusz helyben van két térköveket gyártó üzem is (Leier, A Beton). Lehet hogy közvetlenül velük is lehetne beszélni.

Az is gond, hogy ezek a tüzépek általában mind 8-tól 16-ig vannak nyitva munkanapokon. Így vagy szabadságot kell kivennem, vagy látatlanban, esetleg internetes kép alapján tudom csak megrendelni a cuccot. A szállítás miatt úgyis ki kell majd vennem egy nap szabadságot.

Én egyébként pécsi vagyok.

2014. máj. 4. 15:56
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es v ok. Mind a 2 gyártó 1-oszályú. A mi tűzépünk is onnan hozza, saját kamionnal.Van 5 tűzép telepük. Voltam már ott kamionos haverokkal térkőért.
2014. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!