Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költöztetés árak. Szerintetek...

Mocsokmacsek kérdése:

Költöztetés árak. Szerintetek ez reális ár?

Figyelt kérdés
2,5 km-re (XVII. kerületből XVII. kerületbe)szeretnék elvinni egy fagyasztóládát (120 cm széles 100 magas és 80 mély kb...) egy gáztűzhelyet és egy mosogatót. Erre a megkérdezett vállalatok 2-2,5 órát mondanak, ami szerintem kissé hosszú idő. Egy földszintes családi házból kellene egy családi ház emeletére vinni. Kaptam árajánlatot 15.000-ről és 25.000-ről is. Hozzá kell tennem, hogy két rakodóember is kell mert én nem tudom cipelni ezeket. De egy kissé soknak tűnik ez az ár, illetve az idő hosszúnak. Szerintetek?

2014. máj. 3. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ilyesmi miatt manapság nem hívnék költöztető céget. Posztold ki a facebook-ra, hogy szükséged lenne valakire, akinek van egy nagyobb autója, és két emberre, aki segítene cipelni. Nekünk csak egy sima Opelünk van, de kombi, és még annak is lazán beférne a csomagtartójába ez a három dolog külön-külön.
2014. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez az ár rablás! Én költöztem és 18 km volt a távolság, székesfehérvári cég, két szekrényméretű fickó, kisteherautó. Egy fuvar kifelé a sok holmival (bútorok is), aztán visszafelé a másik lakásból a maradék rossz bútor és más holmik MÉH-be szállítása. Összesen 58 ezer ft volt az ára.
2014. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Számold ki, kétszer 18 km, ki- és bepakolás, illetve lomtalanítás. Ehhez képest arányosan nem kérhetnének tőled 5000 ft-nál többet a három darabért.
2014. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. máj. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2014. máj. 7. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!