Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Térkövet mivel tudnék elvágni...

Térkövet mivel tudnék elvágni házilag?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van erre speciális térkő roppantó, de mivel csak pár négyzetmétert raknék le, nem szeretnék egy ilyenre beruházni.

Flexbe befogott gyémántvágóval megpróbálhatom, vagy esélytelen? Tudom hogy elég lassú pepecselős munka lenne így elvágni, de tényleg csak pár darabot kéne így megoldani.


2014. máj. 13. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
simán elvágod vele.
2014. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ennek örülök. Akkor majd megpróbálom. :)
2014. máj. 13. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Eltudod vágni,de ne gagyi korong legyen .Csak körbe vágni szokta, és kopp . Simán letörik.
2014. máj. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is pont így gondoltam. Van egy elég jó korongom, amivel csempét, vastagabb járólapot is vágtam már és elég jól vitte. Azt hiszem azt fogom bevetni a célra.
2014. máj. 13. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Flex, és egy kicsit befelé megdöntve a korongot, hogy a térkővek és a szegély között ne legyen majd nagy hézag.
2014. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, teljesen jól el tudom vágni vele a köveket. Körbevágom, ameddig tudom, utána félig alátámasztva rálépek és már el is roppan.

Viszont borzasztó nagy porral jár a művelet.

2014. máj. 24. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!