Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Családi ház (4 szoba) szellőzt...

Családi ház (4 szoba) szellőztető rendszerében lakalmazható-e PVC körcsatorna (V***s gyártó pl)? VAgy ezek csak a kifújó oldalon? Spiro, stb cső belseje nem sima, így félek, hogy a tusztításuk nehézkes lehet.

Figyelt kérdés

családi házam állmenyezete főlé elférne 10cm-es légcsatorna, csak nem tudom, hogy melyik anyagot érdemes beépíteni? Alum., Horganyzott, PVC, stb?

Főleg a szobákba beérkewző levegőnél fontos ez, a kimenőnél kevésbé.



2014. máj. 26. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, a befújt levegőt úgy is szűrni kell, az elszívottban meg csak a konyhaiban lehet lerakódás. 20 év alatt sem fog elkoszolódni. A PVC nekem olcsóbbnak tűnik.
2014. máj. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az antibakteriális hatása miatt érdemes direkt erre a célra gyártott csöveket feltenni, de azok horror áron vannak, így én is a pvc csövön gondolkodom, évente kifertőtleniteném (klíma tisztitó spray), vagy esetleg egyszerüen kicserélném 5 évente a csöveket.
2014. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd ne felejtsetek el kezdeni valamit a PVC csövek sztatikus feltöltődésével.
2014. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!