Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Aluminium nyílászárók mennyive...

Aluminium nyílászárók mennyivel drágábbak, mint az azonos hőszigeteltségű műanyag ablakok? Nagyobb 2.6x4 méterben is lehet kérni? Ki gyárt ilyet Magyarországon?

Figyelt kérdés
Köszi előre is a válaszokat!

2014. máj. 30. 13:12
 1/5 evokanal válasza:
körülbelül 3x, 4x annyi. Az internormé a legjobb. akármekkorát tudnak gyártani.
2014. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokkal drágább. Persze, bármekkorát le tudnak gyártani, a nyíló szárny mérete nem mindegy. Én a Schücora szavazok.
2014. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 exe2 ***** válasza:

nekunk alu ablakunk van, nem szeretem, ha hideg van lefagy a kerete :(

igy vettuk a hazat, lehet h azert mert regi?

2014. máj. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. A mostani alu szerk. nyílászárók nagyon jók, messze nem hasonlítanak a '90-es években készültekre. Gondolom a tiétek olyan. Egy bajuk van, hogy drága. Családi házba nem biztos, hogy tenném, de máshol nagyon jól mutatnak. Van már olyan, ami kívülről alu szerk., belülről fa.
2014. máj. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 emir72 ***** válasza:
Én is a fa-alu kombinációt ajánlanám. A cégünknél ők gyártották le és építették be őket: www.faalu.com, Pék Károlyt keresd.
2014. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!