Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ikertelek eseten kie az...

Ikertelek eseten kie az elvalaszto kerites?

Figyelt kérdés

eddig ugy tudtam hogy ha szembe allok a az kertbejarattal akkor a jobbra eso oldal a tulaje.

Ha felem van a vasresz, azaz a masik oldalrol van rogzitve a falec akkor az kie? pl a hatsokertnel a kerites feleig nalam vannak a lecek feletol a szomszednal, nem igazan ertem hogy akkor melyik kie!? :)


2014. jún. 18. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Bejárattól jobb oldal és hátul jobbról a közepéig a tulajé. Hogy merre néznek a tartólécek, az nem sokat számít. Eredetileg lehet, nem agyaltak azon, melyik rész kié.
2014. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és ez nem törvényi kötelezettség, csak ajánlás
2014. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Roppan egyszerű:Aki megcsinálta(csináltatta)a kerítést azé.
2014. jún. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Törvény már nem írja elő a kerités kötelezettséget.

Az csinál kerítést,akinek szűksége van rá .A keritésnek viszont a saját területen kell lenni .

2014. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
egyikunk sem elso tulaj , igy foggalmunk sincs volt e barmifele megallapodas eleinte. egyik keritest sem mi vagy a szomszed huzta fel.
2014. jún. 19. 16:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha jó viszonyt akarsz ápolni a szomszédoddal, akkor ne a paragrafusokban keresgélj, hanem beszéld meg vele...
2014. jún. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

epp ez a baj, hogy szerinte mind az enyem. :S

nekem kell atmennem hozza is lefesteni hiszen az enyem? de ha nem megyek at lefesteni , nem apolom a masik oldalt akkor tonkremegy akkor a koltseg megint csak az enyem? es ha tenyleg az enyem akkor miert van a fele igy a fele meg ugy felteve? NEM ERTEM! :)

2014. jún. 24. 14:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, az itt válaszolók összedobnak neked 2000 forintot 2 kg festékre, ha csak ez a gondod.
2014. jún. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben a tied akkor az nagyon jó,azt csinálsz vele amit akarsz,vagy épp nem akarsz,ha neked kopottan is jó miért festenéd le?Vagy ha olyan kedved van el is bonthatod hiszen a tied.
2014. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!