Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Érdekelne hogy milyen magas...

Érdekelne hogy milyen magas legyen egy amerikai stilusu ház falának belseje?

Figyelt kérdés
Ugyanis most szeretnék épitkezni és nem tudom milyen magas legyen,a családi ház falai 280 centi magas,de szerintem ez nagyon magas
2014. júl. 1. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
280 cm miért lenne nagyon magas? Nálunk három méter a szobák magassága belül, és egyáltalán nem érzem magasnak. Csak az utóbbi években lett divat alacsony, bunkerszerű lakásokat építeni (olcsóbb kifűteni). Biztos lehetsz benne, hogy az amerikai házak a hatalmas ablakokkal és kandallókkal jóval magasabbak 2,8 méternél.
2014. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A normál méret a 2,75m. De 2,5m alá nem hiszem ,hogy lehetséges. És nem is célszerű. Levegő is kell ! Egyébként a tervező mindent el fog mondani,mert tervek és engedélyek nélkül hiába is akarnál építkezni .A hozz pedig tervező kell!
2014. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Podigabi válasza:
Szia! Nekem is amerikai stílusú a házma, vagyis most építjük nekem a tervező 2,8m mondott, hogy annyi kell!!! Nem minden a fűtési költség, hiszen egy nagyobb belmagasságúban jobban érzi magát az ember (nem nyomják össze a falak), legalábbis ezt mondta a tervező! Hiszek neki, mert közeli rokonom! :)
2014. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Logikusak a válaszok,de majd eldől.Köszönöm szépen mindenkinek
2014. júl. 4. 07:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 2,7 a legkisebb belmagasság amit engednek, de lehet már 2,8.
2014. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!