Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Most akkor beönthetem a...

Most akkor beönthetem a vízvezetékeket idomokkal együtt az estrichbe, vagy nem? Írták páran, hogy a hőtágulástól szétmehet, ez komoly?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 15:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Most én úgy álltam hozzá, hogy inkább beöntöm a padlóba, minthogy a falba kelljen vésni. A falba vésésnél ugyanúgy glettelni kéne amúgy, tehát akkor is megszorul a cső.
2014. aug. 19. 15:44
 2/8 anonim ***** válasza:
milyen cső?
2014. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

5 rétegű aluflex, meg hozzá tartozó fém idomok lesznek. meleg, hidegvíz.

Amúgy nem is közvetlen a betonba akarom, hanem inkább a csatornát körülborító homokba ágyaznám be óvatosan. És arra menne (nyomáspróba után) a beton. igazából a beton mondjuk körbeölelné a sarokszelepeket vakolatszerűen de ennyi. (lehet, hogy ott inkább be kéne tennem valami csövet, és beglettelni)

2014. aug. 19. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
És milyen idomok? Roppantós?
2014. aug. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Roppantós. (hollanderes roppantós)
2014. aug. 19. 17:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen?


[link]

2014. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam is 5 rétegű van simán bele ment a szerelő betonba semmivel nem lett burkolva, kivéve a fűtés kimenő csövei ezeken is csak szigetelés van. Kötni viszont abszolút nem szoktak betonba csak azon kívül.
2014. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a cső az mehet nyugodtan a kötéseket nem tudom. oldható kötés szerintem nem praktikus betonban
2014. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!