Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a sikeres,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a sikeres, jó megjelenésű, okos férfiaknak nem kell komoly kapcsolatra egy visszafogott, bájos, érzelmes lány? Inkább "r*banc" típusúakkal vannak együtt.

Figyelt kérdés
Nekem ez a tapasztalatom, lehet más nem így látja.

2014. máj. 22. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ja, érzelmes csak az lehet, aki visszafogott. Pazar logika.
2014. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a leírt leányzó kicsit túl sokat gondol magarol,irigy,nagyok azbelvárasai és külső alapján ítél.
2014. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert megteheti azt, hogy állandóan válogasson, és ne adja lejjebb a kor előrehaladtával sem, ő 50 évesen is gazdag lesz sikeres, a csaj meg megöregszik mellette és már nem lesz szexi de akkor is megteheti majd h a fiatal szexi 25 éves csajt dughassa :)
2014. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy lenyúltam előled. De vigasztalódj bátran a maradékkal.
2014. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szétfosom a fotelemet, hogy ennyi általánosítás van itt :D
2014. máj. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
szerintem van olyan 50 éves nő, hogy egy 25 éves csaj elszégyelli magát mellette ;)
2014. máj. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Én 25 éves vagyok és szexi. Mégsem feküdnék le egy 50 évessel, akkor se ha k*va sok pénze lenne. Egyébként pont ezek azok a r*banc típusú lányok akikre a kérdező utalt. Sztem azért választja sok ilyen pasi ezeket a lányokat, mert őket könnyebben tudja kezelni. Kiismerhetőbbek és az alapvető dolgokat könnyen, gyorsan megkapja tőlük (pl szexet érzelmek nélkül). Ráadásul attól sem kell tartania hogy szellemi értelemben vagy sikerben "legyőzi" őt az ilyen nő. Sok férfinak ez fontos.
2014. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Mert mást várnak az élettől, mint a visszafogott, bájos, érzelmes lányok... Nektek házasság kellene, meg babóka, aztán 3-4 év múlva bediliztek, mert "te sosem vagy velünk, neked a munka az első és nem a család" mert persze dolgozni már nem mentek vissza a gyerek diplomaosztójáig sem, ezért sok idő marad otthon agyalni... aztán összemelegedtek valakivel, aki nem olyan sikeres, cserébe sokat tudtok együtt dögleni a tévé előtt, majd végül válni akartok, viszitek a fele királyságot, meg a gyereket. Bármit is gondolsz, nem főnyeremény az ilyen nő, az ilyen férfinak.
2014. máj. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen pasik többsége a munkájának él, és ha vágyik is kapcsolatra, akkor is csak lazára. A "r*banc"-től megkapja a szexet, és lehet nem is vágyik másra, legalábbis nekem meg ez a tapasztalatom.
2014. máj. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Mert nekik házasság,pulya kell.Amire én nem vágyok se egy síró gyerekre se feleségre,én élni akarok pénzt keresni.

Nekem nő nem kell hosszútávra csak szexelni akarok vele.

Szeretem sőt imádom a munkám,és a velejáró sikert a sok pénzt.Egy ,,érzelmes nő" ezt nem fogja fel elhízik,állandóan csesztetne,hogy ,,minek dolgozok ennyit".


Egy ribivel két légy egy csapásra:

-Jól néz ki,külsőségekre megy

-Nem fog hízni

-Nem akar kölyköt sem

-Imád szexelni,bármit bevállal


Ezek számítanak nekünk csak.

2014. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!