Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A hullámpalának van fonákja...

Slimtomi kérdése:

A hullámpalának van fonákja vízszigetelés tekintetében?

Figyelt kérdés
Tüzépen vásároltam (új) hullámpalát, ezzel fedtem le egy féltetőt az udvaron. Eső után a belső fele, tehát alul besötétült a színe - sötétebb szürke lett egységesen, nem foltokban. A sima oldala van felül, a 'rücskösebb' alul. Számít valamit, hogyan tesszük fel a palát (azaz van fonákja)?

2014. szept. 11. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted fel, a sima felületről könnyebben lefolyik a víz. Az alsó felén meg valami mikroorganizmusok (talán gombák) telepedtek meg ebben a párás időben.
2014. szept. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vízszigetelés tekintetében nincs különbség, esetleg annyi, amit már írtak, -a síma felületről gyorsabban lefolyik.
2014. szept. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A pala alakjából kiindulva magam is így láttam helyesnek a felrakást. Remélem nem telepszik meg rajta semmi :) mert nem foltokban vált sötétebbé, hanem egységesen. Száraz időben kivilágosodik ismét.
2014. szept. 12. 08:22
 4/5 anonim ***** válasza:
A maiak már sajnos ilyen minőségűek .Az 20 évvel ezelőtti orosznak semmi baja a mai napig .
2014. szept. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Eső idején sötétebbé válik az alsó oldal, magyarul átnedvesedik......de nem cseppen! Én is megijedtem először, de nincs semmi gond.
2015. okt. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!