Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ez a betonkeverő a képen, ha...

Ez a betonkeverő a képen, ha betont keverek vele, mennyi sóder és víz és cementet kíván, hogy tele legyen. Lapát és literben. Mennyi a kapacitása? Ma vettem a piacon.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



2014. szept. 21. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:

képről nem lehet megmondani. VAgy feltöltöd vízzel és leméred mennyi ment bele vagy leméred a mélységét és az átmérőjét és kiszámolod a térfogatát.(bár ez kicsit csalni fog)

úgy látom adat tábla is van rajta esetleg onnan típusra rákeresel vagy lehet rá is van írva

2014. szept. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kb mennyi?
2014. szept. 21. 14:39
 3/7 A kérdező kommentje:
teljesen tele se lehet rakni, azt tudom- mennyi amivel kényelmesen meg tudom keverni a betont
2014. szept. 21. 14:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan 21 lapát sóderra lehet. Ha jól emlékszem.
2014. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Erős betonhoz,/áthidaló/ 3:1 arány ,egyébként 4:1

Vizet meg amennyit elbir.Te tudod mennyire folyósra van szükséged .

2014. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsivel emeld magasabbra a döntési szöget,mit ahogy 4 es képen van .Ekkor még nem ül bele a sóder.Ha beleül kis vizet kell önteni,kissé előre dönteni ,és lassan megmozdul az alja is .A forgási irány meg jó legyen .
2014. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

.A forgási irány meg jó legyen .



ezt hogy érted

2014. szept. 22. 06:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!