Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Van egy 9*9-es kockaházam...

Zoli35 kérdése:

Van egy 9*9-es kockaházam sátortetővelbés beton födémes. Csinálhatok tetőteret mert ez jóval olcsóbb megoldás lenne és csak egy szobát szeretnék plusszba!? Hozzáépíteni jóval nagyobb költség lenne. Mikre kell nagyon odafigyelni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 25. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Felelőteljesen csak egy statikus tuná megmondani.
2015. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Építész tervező azonnal megmondja, de nyilván nincs elvi akadálya. Legfeljebb a feljárat kialakítása miatt az alsó szintet is át kell rendezni, át kell építeni s a tetőtérben létesítendő szoba/szobák méretének megfelelően esetleg érdemes megemelni a tetőt.
2015. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megtervezteted, engedélyezteted és lehet is kezdeni a kivitelezést. ;-)
2015. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehát építhetek akkor tetőteret!Nyilván jön építész és engedély is csak nem akartam kihívni senkit nehogy hülyeséget mondjak,hogy én mit szeretnék,ezért kértem segítséget!És van valakinek tapasztalata,hogy hogyan kell megcsinálni tetőszigetelés,falak építése aljzat?
2015. febr. 27. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!