Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi a véleményetek a eternit...

Mi a véleményetek a eternit pala tetőről? Vettünk egy házat, nagyon szép a tető, de ismerősök leszólták, hogy ez már nem "trendi".

Figyelt kérdés
2015. márc. 12. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nem "trendi", az fizesse ki a csere költségét!
2015. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
#1-el max egyetértek!! (Y)tőlem ment a zöld!:)
2015. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ez nem teszik,az fordítsa el a fejét másfelé .
2015. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm a megerősitést. Ugyis bizonytalan vagyok még egy kis százalékban, jól tettük -e a cserét lakásról házra. Hát ha még le is fikázzák.... az uj házunkat.
2015. márc. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te még adsz más véleményére? Kit érdekel hogy tetszik e nekik.
2015. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Trendi - nem trendi, ne a ti házatok tetejét nézegesse, mert botlás és pofára esés lesz a vége.

Ha bárki megjegyzést tesz, mondd meg neki, te sem szólsz abba, hogy csipkés bugyit hord, pedig nem is mutogatja.

2015. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Köszi! Csak tegnap egy Kolléganőmnek mutattam képet, és egyből ahogy rátekintett: tetőcsere ez volt a véleménye. Meg hogy Ő örült, hogy megszabadult a házától, és végre lakásban élhet. A ház elviszi az összes pénzünket, majd meglátjuk....
2015. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az eternit nem éppen stabil tetőre, ha csak egy kis darab elcsúszik, ömlik be az eső. Ha régi a pala, az bizony azbesztes, vagyis mérgező. Ma már nem ilyet gyártanak.

[link]

2015. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ürömhegyen azért nem vettünk meg egyébként megfelelő házat, mert palatetős volt. Sőt, régi és rossz palatető. Sokba került volna a tetőcsere.
2015. márc. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az előző házamat pala tetővel vettem. Az volt az első gondolat, hogy tető csere. Mivel beázott, így főleg.

Hívtam egy mestert, hogy ideiglenesen javítsa meg. Olyan jól sikerült, hogy inkább másba fektettem a pénzt.

Eladtam a házat, az új tulaj első gondolata volt, hogy tetőcsere. Teljesen felújította a házat, egy dolgot hagyott meg, a pala tetőt.

Ha nincs nagyon elhanyagolva, aránylag olcsón lehet javíttatni. Nekem nem mohásodott...

Szomszéd lecserélte vagy 6-8 éve mázas cserépre, és minden cserépen megvan pattanva a máz...


Tényleg nem olyan trendi, mint egy mediterrán, vagy svéd dizájn betoncserép tető, de azért álljunk meg egy szóra. Ez csak egy tető, száz fontosabb dolog van az életben, attól, hogy szép legyen...


Ha beázik, van olyan dán technológia, hogy festenek rá egy réteget, ilyen gumi réteg féle, és 20 év garanciát adnak rá. Olyan színt választasz, amilyet szeretnél.

2015. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!