Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti mikor szoktátok magatokat...

Ti mikor szoktátok magatokat sminkelni?

Figyelt kérdés

A suliba sminkelitek magatokat??

Osztálykiránduláson??

Családi ünnepeken??

Iskolai ünnepélyeken??

Ha valamelyik igen mit használtok?? Szempillaspirál szemceruza.....ilyenekre gondolok

Én nem nagyon sminkelem magam max ha fellépesem van

Ezt a 13-14 évesektől kérdezném de a többiek válaszát is várom aki még emlékszik vagy gondolja hogy ilyenkor szokta sminkelni magát

13/L



2014. ápr. 27. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:

suliba és családi ünnepekre : alapozó,pirosító,szempillaspirál,szájfény

osztálykirándulásra csak spirál +labello (15/l)

2014. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szemceruzát és szemhéjtust nem használsz??
2014. ápr. 27. 10:46
 3/8 anonim ***** válasza:
szia. már nem vagyok 13 éves :) de anno többnyire szemceruza és szempillaspirál, meg valami szájkence. minimálist színt adó szájfény, labelló. ez alap volt akárhova mentem.általában a szememre helyeztem/helyezem a hangsúlyt azt szeretem és azt szeretik a legjobban. de azt elhagytam a szemceruzát mert utáltam hogy mindig elkenődött. most 23 éves vagyok és kb maradt ennyi. nagyon ritkán pirosítót használok, de csak ha nagyon sápadtnak érzem magam. :)
2014. ápr. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. ápr. 27. 11:21
 5/8 anonim válasza:
én is 13 vagyok,suliba meg kb. mindenhova szürke szemceruza,csak az alsó szempilláim tövébe mert eleve nagyok a szemeim de ez még rátesz egy kicsit,néha szempillaspirál és szájfény.ha valami különlegesebb alkalom van akkor már tus is,vagy egy kis barna mélyítés is hozzá,de ennyi :)
2014. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ramcsiii ***** válasza:
Énis elmultam már 13,18 vagyok de a mai napig nem sminkelek,esetleg szórakozóhelyre,nagyon ritkán és csak szemceruza,szemhéjfesték..ennyi.Én nem nagyon vagyok oda érte,nem vagyok egy szépség,lehet de nekem nincs rá szükségem,pattanásaim sem nagyon vannak..ezért felesleges.De ha a labelló annak számit..azt azért használok :D
2014. ápr. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyi idősen én is sminkeltem magam eléggé. (bb krém, púder, szempillaspirál, labello, korrektor). Azóta értem egy kicsit és rájöttem hogy teljesen felesleges ilyen korba sminkelni. Hidd el nem számít annyit mint amennyit gondolod. Ha nem tartanak szépnek azon elsősorban igényességben tudsz változtatni, és hogy mennyi időt szánsz arra hogy elkészülődj. Ha meg szépnek tartanak, akkor nem fog változtatni a smink rajta, max csak néznek az emberek, hogy ilyen korba minek sminkelsz.

Most 15/L vagyok, suliba labello, ha nagyon fáradt a fejem akkor korrektor karikákra, családi ünnepeken semmiképp, iskolai ünnepélyeken pedig szempillaspirál, korrektor, szájfény.

Azt ajánlom tartsd így ne nagyon sminkeld magad mert ilyen korba nagyon gáz, a fiúk is naturálisan szeretik ;) meg ha változtatni akarsz valamin, legyen az smink vagy teljes kinézet, azt ajánlom fokozatosan vezesd be, én is fokozatosan jöttem le a sminkelésről, és tök jól érzem magam :)

2014. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Családi ünnep + sulis ünnep szempillaspirál, szemceruza, szemhèjfestèk ès korrektor. Mondjuk nem minden alkalommal szoktam sminkelni, mert nem szeretem annyira...
2014. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!