Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Egy garázs "felhúzásához"...

Egy garázs "felhúzásához" milyen anyagok kellenek?

Figyelt kérdés
Szóval, jövő hónapban veszek egy motort és szeretnék egy garázst építeni. Milyen anyagból érdemes? Mennyire és mivel legyen szigetelt, miből legyen a teteje? Alulról kell betonozni, vagy meg lehet oldani máshogy is? Sajnos tök hülye vagyok hozzá, remélem valaki tud segíteni.

2015. márc. 13. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez már bővel tervezésköteles dolog. Nem olyan hogy odamész pár deszkával, szöggel, és elkezded önteni a betont a zsaluba. Tervezőkeresés, engedélyezés, kivitelezés, ellenőrzés. E-napló kell ehhez is? Ezt nem tudom...
2015. márc. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha engedélyköteles kell e-napló.

Szerintem menj be a helyi építés hatóságra, és kérj ki beépítési előírást (ingyenes) abban minden le van írva, mit lehet és mit nem építeni..

2015. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!