Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Gipszkartonfallal le lehet e...

Gipszkartonfallal le lehet e választani amerikai tipusú konyhát?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy nagyon szép kis lakast, de nem merem megvenni mert nem vagyok benne biztos hogy az konyha leválasztható egyszerűen a szoba részről.

A konyhán egyébként nem lenne ablak, tehát csakis mesterséges világítást kapna vagy esetleg tejüveget a gipszkartonfal tetejébe lehetne tenni és úgy kapna a szobából némi fényt!

Amúgy a fény engem nem zavar, mert nem töltök sok időt a konyhában viszont nem tudom hogy mennyire kivitelezhető ez, ill. mire kell figyelni, ja és egyáltalán mennyibe kerül?


Mit gondoltok?



2015. ápr. 28. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A gipszkarton nagy előnye, hogy gyakorlatilag ott építesz belőle válaszfalat, ahol neked tetszik. U profil a mennyezetre és a padlóra, közé 40 centinként C profil, és már mehet is rá a karton. De konyhához jobb, ha impregnált kartont veszel.
2015. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jól írta az első válaszoló. könnyebbség kedvéért zöldet vegyél. plusz még ami kell: gipszkarton csavarok, háló és glett anyag. simán kivitelezhető.
2015. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az amerikai típusú konyha nem csak egy konyhapulttal történt leválasztás? Nem az egy légtéren van a hangsúly ?
2015. ápr. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűsítem, hogy pont az "egy teret" nem szeretné a T.Kérdező.

Leírták a lényeget.

Még annyi, hogy ha kapcsoló vagy aljzat kell bele akkor azt előre kell védő csövezni.

A teljesen ablaktalan konyhával az a baj, hogy se fény (még, ha a szobán keresztül meg is oldod felülvilágítóval), se szellőzés.

Az elszívó oké, de kell légbepótlás is, ha meg kinyitod az ajtót ugyan ott vagy mintha egy légtér lenne.

2015. ápr. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat!
2015. ápr. 30. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!