Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Jogosult vagyok a július-1jétő...

Jogosult vagyok a július-1jétől életbe lépő szocpolra/csokra ás ha igen mekkora összegre (többi lennt) (? )

Figyelt kérdés

Tehát 27 vagyok feleségem 29,most született egy kislányunk.

Van egy 65 nm-es házunk(vegyes építésű)A házra van jelzálog(nem nagy összeg 1.5m ft)Értelemszerűen 50 az én részem és 50% a feleségemé.

Mivel sajnos csak 1 szoba van így szeretnénk egy másikkal bővíteni,hogy idővel a kicsinek is legyen szobája.Abba is belemennénk,hogy 5 éven belül lesz még egy gyermekünk(állítólag ezt is előre lehet vállalni). Szeretném tudni,hogy így mekkora összegre számíthatunk és hogy mik az első lépések ezzel kapcsolatban.

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. jún. 18. 02:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel július 1.-től lép életbe, a bankok is akkor fogják megtudni a részleteket.

Én úgy tudom, hogy érvényes építési engedély kell, de még az építés megkezdése előtt kell igényelni (mi itt tartunk).


Menj majd be a bankba, úgyis ott kell intézni majd, és ott minden részletet el tudnak mondani július 1. után.

2015. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!