Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Csatornázás? Tróger munka.

Csatornázás? Tróger munka.

Figyelt kérdés

satornázás folyt a városunkban.Ugye tudjuk,hogy ezeknek a projekteknek mi a lényege....nem a minőségi munka,hanem hogy mindent a lehető legolcsóbban csináljunk meg,sokszor hozzá nem értő munkásokkal(tisztelet a kivételnek)

A helyzet a következő:a mi oldalunkon vitték a gerincet.Aszfaltos a kocsibejáróm és nem akarták átvágni,mondván nincs pénz a helyreállításra.Helyette átfúrtak alatta,de nem ám géppel,hanem mint a bányászok,az egyik csávó megindult az egyik oldalról a másik a másikról és kb egy bunker van a bejárom alatt amit ugye visszatömöríteni lehetetlen mivel felette van az aszfalt.Felháborodásomra kb kéthetente dobnak pár lapát földet,a bejáró szélénél lévő lyukba,hogy ne látszódjon a probléma,de amikor nagy eső van egyből kimossa az egészet és be lehet látni a bejáró alá,de olyan durván alá van mosva,hogy egy focicsapat elbújhatna alatta...



2015. jún. 19. 22:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnézést az elején csatornázást akartam írni és bocs az esetleges hibákért,de nagyon felhúztam magam...Mit tehetek?pofámba röhögnek..Kihez forduljak,hogy végre én nevessek rajtuk?Már nem merek a saját házam előtt megáll,mert félek,hogy beszakad a kocsi....
2015. jún. 19. 22:48
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Csatornázás nem egyenlő a tróger munkával. Én is dolgoztam lapátosként ilyen cégnél ha pl fel kellett verni a járdát a munka végesztével visszabetonoztuk azt. Nyilván neked külön nem aszfaltoznak de mikor aszfalt utat javítanak vissza akkor kellene a tiédet is megcsinálni. A helyedben fel tóretném velük majd le döngöltetném a földet velük és megbeszélném csin

álják meg ha utat javítanak

2015. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szavazz Orbán-atyánk ellen, támgoatva a megélhetési bűnbö... bevándorlókat. Mega bu**kat. Meg a kereszténységelleneseket.
2015. jún. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első válaszadó látszik,hogy értesz a témához csupa jó dolog amit mondtál.A tróger munkával nem magára a csatornás szakmára gondolok és nem akartam megsérteni senkit.A tróger munka kifejezés alatt a nálam végzett munkát díjaztam(írtam is hogy tisztelet a kivételnek).

Második válaszadó:Vóóter Fucker????Te érted amit mondasz vagy én vagyok a hülye így hajnal 2 körül???

2015. jún. 20. 02:01
 5/9 gomzoli ***** válasza:

Ha én kerülnék ilyen helyzetbe, akkor alaposan dokumentálnám a helyzet állását, videofelvételt, fotókat készítenék a "munkájuk" eredményéről, megkeresném az építés vezetőjét ott a helyszínen, és hangfelvételt készítenék (mobil a zsebben...) vele. Szabályosan meginterjúvolnám (van ilyen szó???), állásfoglalásra kényszeríteném, hogy mik a gödörrel a tervei, és ha azok nekem nem tetszenek, akkor felkeresném az illetékes építési hatóságot, és ott hivatalos írásos (nem szóbeli!) panaszt tennék. Ezt két példányban nyomtatnám, és az egyik példányt dátumozva aláíratva, lepecsételtetve (a másik példány átvételét igazolandó) megtartanám. Mellékelném az elkészített fotókat, amik minden lehetséges kárt mutassanak minden lehetséges szögből, e fotók átadását is megemlíteném az írásos panaszbejelentés szövegében.

Így minden adu a kezemben maradna, nem tussolhatják el egykönnyen, kénytelenek vele foglalkozni.

2015. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sajnos csak rossz tapasztalatom van nekem is a csatornázásról az eleitől a végéig átláthatatlan a helyszínrajz is rossz még a polgármesteri hivatalban sem kaptam egyértelmű választ nálunk egy osztott telek van de telekkönyvileg külön helyrajzi-számmal tehát kifizettük mind a ketten(én úgy tudom) viszont csak egy beállást csináltak kerítésen belül egy M -re én már rá csatlakoztam de a szomszéd néni még nem ! (szegény már meghalt) most eladás alatt van az ingatlan és az új tulajdonos majd nem tudom mit fog kezdeni ezzel a helyzettel csak reménykedni tudok nem nekem kell pereskedni -e miatt....
2015. jún. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#2

:sarcasm intended:


De komolyan az egyetlen amit tehetsz hogy segítesz megszabadulni a kormánytól ami felállította azt a rendszert ami tönkretette az életed.


Persze a kormány propagandája szerint ha ellenük szavazol, azzal pontosan azt csinálod amit írtam.

2015. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13:36 Máskor ne ülj sokáig a napon látod most is mi lett belőle.
2015. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Gomzoli! köszönöm az értelmes és hozzáértő választ!Benned egy nyomozó veszett el(nem poén,megfogadom a tanácsaid!!)

Valószínűleg rendőrségi ügy lesz a dologból.Már beszéltünk velük,gyakorlatilag nyert ügy.Ugyanis nem az eredeti állapotába állították vissza a bejárót.Hogy a feljelentés neve gondatlan vagy szándékos rongálás lesz az majd elválik.....

2015. jún. 23. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!