Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen megoldást ajánlotok...

Milyen megoldást ajánlotok erre a problémámra otthoni ajtókkal kapcsolatban (képek lent)?

Figyelt kérdés

Most ilyen az ajtóm a szobában de az elkövetkező egy évben az öt bútorból 2db lesz csak és ott az ajtónál lévő szekrény helyére is kondi gép lenne.És az a kérdésem hogy milyen ajtófajták vagy hasonló kannak amik olyanok hogy nekem kinyitott állapotban ne legyen útban mint most is.


(És mielőtt kapom azt hogy csukd be meg edd le ha zavar)


Hülyeség nem érdekel.


[link]

[link]


Látszik hogy az ajtó szembe állva vele balra nyílik a szekrény fele de az se lenne jó ha jobbra nyílna nincs valami olyan ami ojasmi mint egy redőny csak ajtóba? És nem valami hiper szuper 1milliárdba kerülő szar :) Esetleg olyan amit itthon is el lehetne készíteni(végső esetben).



2015. júl. 26. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem az a probléma, ha nyitva van az ajtó, akkor útban van.

Szerintem a harmonikaajtó vagy a tolóajtó - ha a másik szobában van elég hely neki - jó megoldás lehet.


[link]


[link]


[link]

2015. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

az ajtófélfán húzódzkodni van felszerelve az a 2 rúd?

akkor tényleg csak harmonika ajtó a megoldás

2015. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az olcsó műanyag harmonikaajtó elég gáz, ráadásul sok helyet foglal el az ajtónyílásból.

A tolóajtó ha jól meg van csinálva, egy fokkal jobb szerintem.

Esetleg egy ilyen?

[link]

2015. júl. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
befele nyíljon, azt kell megoldani
2015. júl. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!