Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyivel csúszik jobban a...

Mennyivel csúszik jobban a magasfényű járólap? Praktikum szempontjából ki és miért ajánlaná (vagy nem ajánlaná)?

Figyelt kérdés

2015. aug. 22. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokkal jobban csúszik, mint egy nem teljesen sima felületű. Egyéb hátránya, hogy nehezebb takarítani is, sokkal jobban meglátszik rajta minden és felmosásnál is nagyon nehéz úgy felmosni, hogy teljesen csíkmentes legyen. Főleg, ha egy sötétebb szín. Pl. nekem a fürdőben és a wc-ben csokibarna van. Mivel nagyon kicsi felület, ezért a felmosás nem zavar, megcsinálom kézzel, ronggyal, mert a felmosóval csíkos lesz. A csúszás sem zavar, mert van kilépő.

Előszobába nem tettem volna, mert nagy felület és ott a csúszás is zavaró.

2015. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadó, köszönöm szépen a részletes és hasznos válaszod! Mi nagyobb felületre terveznénk, drappos-márványos volna, talán azon a csíkok kevésbé látszanak felmosás után. Igazából attól tartunk, nehogy nagyon balesetveszélyes legyen, s máshol olvastam, hogy nagyon tudnak vakítani is ezek a magasfényű járólapok, ha rájuk süt a nap.
2015. aug. 23. 10:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképpen érdemes csúszásmenteset venni.
2015. aug. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!