Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerülne egy tetőcsere...

Mennyibe kerülne egy tetőcsere + a betonkoszorú?

Figyelt kérdés
A kérdésem az, hogy egy régi családi ház esetén, ha a tetőt le kell cserélni, és betonkoszorút is szeretnénk, akkor az mennyibe kerülne? A ház 100 m2, és sátor vagy nyeregtetőt szeretnénk rá.

2016. febr. 13. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

És most találjam ki? képet, v m2, nyeregtetős, sátortetős stb...

Fuss neki még1*r

2016. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Minek ehhez kép? Nem árajánlatot kértem, hanem egy körülbelüli árat :) Írtam, hogy sátor vagy nyeregtető. Mivel azok árait sem tudom, így akkor azt választanám, amelyik az olcsóbb, mivel mindkettő tetszik.
2016. febr. 13. 13:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a komplett tetőcsere ,amiben benne van a lambériázás és a eresz is,tehát minden...2millió + cserép.Nálunk koszorú nem kell.kb.130 nm a tető.
2016. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Okoskodó kérdező: Én tudok dönteni mi az árajánlat, Te meg tanulj meg kuglizni!Mihez képest számolná ki az ember koszorút?? szakma az szakma, és sok függvény van de fel sem sorolom mert nagyon nem vagy a szeren Nme szégyen a viskó...
2016. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez engedélyköteles, kell tervező, e-napló, fmv. Így az egész szerintem 4-5 millió lesz.
2016. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

14:49-es: köszönöm :) kiindulásnak jó ezt tudni!


17:32-es: köszönöm. Nem kell válaszolni akkor, ha nem tudsz azok alapján, amit megírtam. Piszkálódás mehet másik topicba.


18:29-es: köszönöm az infót!

2016. febr. 13. 19:15
 7/12 anonim ***** válasza:
14:49-es vagyok.Az engedély nincs benne,mert mi nem kérünk.Nálunk nem lesz koszorú és a födém is marad a helyén.A tető alakja sem változik(max. a szöge lesz laposabb)
2016. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogyha a gerendákat már cserélik, akkor kell engedély :S Vagy nem így van?

Amikor írtátok, hogy kell engedély, akkor próbáltam rákeresni, hogy milyen esetekben.

2016. febr. 14. 19:02
 9/12 anonim ***** válasza:
Így van, ha a gerendákat cserélni kell, az már engedélyköteles. De mindenképpen kell cserélni őket? Kell új koszorú is? Mi csak megerősítettük a tetőszerkezetet, erre nem kellett engedély, q koszoruhoz sem nyúltunk. Pedig mi palat cseréltünk betoncserépre, de így is elég volt széklábas megerősítés.
2016. febr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi egy megsüllyedt tetejű házat néztünk, beszéltünk szakemberrel a tetőcseréről. 5M-t mondott. kb 200m2-es tető volt.
2016. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!