Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » 3cm-es 2 napos aljzatbetont...

3cm-es 2 napos aljzatbetont fel lehet-e szedni, és ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Magasabb lett, mint amilyennek lennie kellet volna.
2016. márc. 12. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csak normál beton akkor még könnyen felvésed.
2016. márc. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felverni?
2016. márc. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval ez egy 3cm-es 2 napos aljzatbeton, szintbe akarták hozni az alacsonyabb szobát az előtérrel, de nagyon durván össze van gányolva, léc benne hagyva, 5 cm hézag a fal mellett, lyukacsos, porlik, morzsolódik egyenletlen, otthon hagyták a keverőt, így a szoba közepén keverték ki gereblyével(!) A végén MAGASABB lett mint az előtér! Erre még padlopon kell, mert nagyon egyenletlen lett, és arra menne a laminált padló, de az úgy már tuti magasabb lenne, mint az előtérbe szánt járólap :( Tudntok esetleg segíteni mi lenne a jó megolás? Mit tegyek??? Nem az lenne a legjobb, ha fölszednénk?? Ha más most magasabb a beton, mint az előtér régi köve, amire megy az új járólap, hogy lehet összehozni? Mert erre még padlopon, szigetelés, és a laminált lap, az magasabb lesz, mint a régi lap, ragasztó+ új lap. Azt pedig nem akarom elhinni, hogy most azt is beöntik padloponnal...
2016. márc. 13. 00:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy ilyen hangszerrel menni fog:

[link]

2016. márc. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én biztos megpróbálnám felverni.

Tescoban vennék egy strauss fúrókalapácsot, belefúrnék, és a lapos fejjel alatta mennék végig. A sittet folyamatosan hordanám ki.


Zajos munka lesz, de hátha még nagy darabokban könnyen jönne fel.

2016. márc. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi vettünk egy házat, amit teljesen felújítottunk. Az aljzatot egy kalapáccsal meg csákánnyal vertük fel mindenhol. Még én is csináltam, pedig 50 kg-s nő vagyok, úgyhogy nem olyan nagy was ist das. De a mesterek tökét megszorongatnám. És kifizettétek őket ugyanúgy mintha normálisan csinálták volna?
2016. márc. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is 50 kg-os nő vagyok, és nekem sem probléma csákányt rakadni. :) :) Természetesen kivágtam Mekk Eleket, kihívtunk ma egy szakembert, kifért a vízmérték alatt a keze(!), azt mondta max. le lehet gyalulni, de nem olcsó mulatság. Akkor inkább a felszedés. 60.000 Ft ugrott, ennyi volt az anyagköltség. Az nekünk most irdatlan nagy összegnek számít. Ki volt centizve a pénz :(:( Munkadíjat nem követelt miután elmeséltem mi minden lett elgányolva.
2016. márc. 13. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak nem Miklós nevezetű polihisztor "szakember" csinálta?
2016. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem... Van ebből a tipusból bőven sajnos. :(
2016. márc. 15. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!