Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen faházban élni? Megéri?

Milyen faházban élni? Megéri?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményére vagyok kíváncsi, akik faházban élnek. Kit ajánlanak, melyik céggel érdemes építtetni?

2016. márc. 16. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
a budai hegyekben a csövik megmondják. Szar.
2016. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Faházból többféle van,rönk,gerenda,boronafalas stb, és a nálunk legelterjedtebb a pallóvázas.

Mi ilyenben élünk és mondhatom remek,csak röhögni szoktam a sok idiótán mikor fikázzák a könnyűszerkezetes házakat.

Megkérem őket hasonlítsuk össze az ő téglaházuk és az én könnyűszerkezetes házam fűtési költségeit.

Na ilyenkor jön az, hogy csöndbe maradnak, vagy azt mondják ez nem lehet igaz,mivel nekem általában kb a fele a gázszámlám mint nekik.Régebbi építésű téglaházaknál az az arány még sokkal jobb.

Arra kell odafigyelni hogy legyen megfelelő külső árnyékolás mert ha ez nincs, akkor nyáron túlmelegedhet az épület.

Kizárólag olyan céggel állj szóba akinek van ÉMI,ETA,Vagy NMÉ minősített rendszere, és tud neked TELJESÍTMÉNY NYILATKOZATOT adni a házról.

2016. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Van pár barátom, aki ilyen házban él, és csak szuperlatívuszokban tud róla beszélni. Készséggel elhiszem neki, de nem tehetek róla, nekem a HÁZ a 60 cm-es vályogfalnál kezdődik. Valahogy erőt, biztonságot sugároz.
2016. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Vályog. Fa. Ti ősemberek vagytok?
2016. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Nem, mi Emberek vagyunk. Akiknek emberi élet jár, és nem egy panellyukban akarom leélni, emberhez méltatlanul.
2018. febr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!