Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Alurad, Romantik, Xhénia,...

Alurad, Romantik, Xhénia, vagy Fondital aluminium radiátor márkák közül melyik a legjobb, megbízható?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítséget!
2016. ápr. 14. 14:25
 1/3 Topor G ***** válasza:

Szerintem már döntöttél, ha tudod, hogy alu radiátort szeretnél akkor az is megvan, hogy miért és nyilván valamelyik tetszik is, jobban, mint a többi!

Nos, szerintem azok a cégek, amelyek évtizedek óta gyártanak ilyet és 15 év garanciát vállalnak, azok mind megbízhatók. A szelepek, kazán stb. előbb fog tönkremenni, mint ezeknek bármi baja legyen. Az alumínium radiátorok jók, nekünk is több, mint 30 éve ilyenek fűtenek és nagyon szeretem. Csodát nem kell várni egyiktől se: azt tudja, amire van: fűt. És ne ezen spórolj, ez egy több évtizedes befektetés, csak válassz jó szakembert, aki beszereli!

2016. ápr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajna még szakembert is kell keresnem, mert nincs ismerős..
2016. ápr. 20. 15:20
 3/3 zolo ***** válasza:
Romantik és Xénia radiátorokat ismerem. Ezek Osztrák licenc alapján készülnek. Ennek abban van jelentősége, hogy nagyon kevés víz kell a radiátorban és egyben a rendszerbe is. Ezért elég gyorsan felmelegszik a víz és a lakás is.
2016. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!