Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Tudom, hogy már tettem fel...

Zsuzsi94 kérdése:

Tudom, hogy már tettem fel ehhez hasonló kérdést, de nem hagy nyugodni? (A többi lent! )

Figyelt kérdés
Sziasztok szakmám nincsen ,de nagyon érdekel az építőipar és elhatároztam ,hogy itthon elkezdem tanulni az ács szakmát,és arra lennék kíváncsi,hogy hobbiként foglalkozhatok ezzel? Ha egyszer majd gyakorlatban is kpróbálom bírok-e a tetőn lenni és ott maradni dolgozni akkor ez így lehetséges? Vélemények?

2016. máj. 2. 06:19
 1/4 anonim ***** válasza:
HObbiból persze, normál esetben viszont nem dolgozhatsz szakma nélkül
2016. máj. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy is lehetnél ács ha elvégzel egy okj tanfolyamot.

Hiába képzed magad otthon az valóban csak arra elég hogy hobbi szinten barkácsolgass.

Egy tető elkészítése nem játék.

2016. máj. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek tudom jól ezért várok ,hogy a munkaügyiből mikor indulnak ilyesfajta tanfolyamok ha tetőfedőnek nem is vesznek fel ,remélem asztalosnak majd igen. Addig itthon tanulom az elméletet...csak tankönyvem nincsen..
2016. máj. 2. 08:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a neved mennyire predesztinál téged az ács szakmára, de az biztos, hogy örömteli, amikor valaki tudja, hogy mit akar az élettől.

Van nekem egy ismerősöm, aki a soha a büdös életbe nem tanulta az ács szakmát, de olyan eszméletlen szakértelemmel csinálja, hogy minden megrendelője maximálisan meg van a munkájával elégedve. Keress egy ácsot, aki mellé elmehetsz segédnek. Akár ingyen is. Lécadogatás közben is agyon sokat tanulhatsz a látottakból.

2016. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!