Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szerintetek "költözzek fel",...

Szerintetek "költözzek fel", vagy várjam ki, ameddig kész lesz?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt saját szobám, a szüleimmel és a tesóimmal egy nagy szobában vagyunk (habár valamennyi "részelválasztás" van), de nem sokára kész lesz az egyik testvéremmel közös szobánk (én nem akartam teljesen különt). Még van némi befejeznivaló (pl. a kémény a szobám szélében van és nincs levakolva, a padló nincs lefogatva (de csak egy mozog valamennyire), nincs függönyöm (habár ennél kisebb gondom is nagyobb), az áram sincs még összekötve (vagy mi, nem értek ehhez :D) (de ugye ez is csak apróság apám szerint), nincs glettelve (ezt pedig már felajánlottam a szüleimnek, hogy megcsinálom), na meg ugye óriási rendetlenség van, a szoba felén kb. csak olyan dolgok vannak, mint pl. üveggyapot, cserepek (?), csavarok, etc., meg stb, stb.

Van egy nagyobb rész viszont, ahová simán fel lehetne hozni egy matracot aludni, akár szekrényt is, de utóbbit még nem szeretnék, mert a befejezésnél csak kerülgetnénk.:D

Ha valaki esetleg kép alapján könnyebben ad tanácsot kép alapján, az szóljon, csak lehetőleg írjatok egy megyét is oda, mert nem szeretnék a szomszéddal összefutni itt.:DD

Tehát szerintetek hozzak fel matracot vagy bírjak ki még néhány hetet lent? Olyan cikinek érzem, hogy 4 másik emberrel egy szobában kell élnem, nem lehet semmi magánéletem...:((



2016. máj. 28. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szerintem már azt a két hetet kb kibírnám
2016. máj. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy abból a két hétből szerintem 2 hónap lesz, ahogy a szüleimet ismerem...
2016. máj. 28. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!