Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Milyen gyömrőn lakni? Leginkáb...

Milyen gyömrőn lakni? Leginkább az újoarcellázású részekre gondolok. Klotild telep?

Figyelt kérdés

Kisgyermekes csalàd vagyunk ès ott talàltunk jó àron telket, de nem tudjuk milyen ott a kultúra, iskola, óvoda,bölcsöde,bevàsàrlás stb.

Etikai összetètel....

Tapasztalazok?



2016. jún. 26. 16:40
 1/1 Kóboráramszelidítő válasza:

Szerintem jó.

Én 48 éve lakom itt. Iskolák, óvodák, bölcsik szépen felújítva, bevásárlás nem gond, sok-sok bolt van itt.

Szerezzetek be élmény mintát, gyertek el pl. a strandra, utána sétáljatok a parkban és nyaljatok egy fini fagyit.

Etnikai összetétel??

Mire gondolsz? :) Van itt roma, van kínai, meg ki tudja miféle nép, de nyugodtság van kérem!

Átlagos, vagy az alatti a rendbontás. Liszt F, Klapka, Rudolf, Csokonai utca vasút felöli oldalon sok a kisgyerekes család. (máshol nem tudom...)

Én ajánlanlom, egyébként a romantika fővárosa vagyunk...

2016. júl. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!