Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Modern House tipus házak...

Adam ba kérdése:

Modern House tipus házak -épitő cégről van valakinek tapasztalata, véleménye?

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 16:17
 1/5 anonim válasza:
nekem van, kulfoldi vagyok es nekem soha sem valaszoltak bar mit kerdeztem.
2016. júl. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Komoly építési szándékkal fordultunk a Moderne Home-hoz.

Kész koncepciót vittünk. Nagyon nehezen jutottunk el a tervezésig. A tervező a kész terveket nem az elvárásaink szerint vetette papírra, a helyszínt nem kereste föl, ötletei nem voltak. Egy erősen kompromisszumos verzióra kértünk és kaptunk ajánlatot. A végletekig leegyszerűsített típus megoldásokon felül szerettünk volna módosításokat kérni de kb. 6 hete semmilyen választ nem kaptunk.Ezért úgy döntöttünk, hogy nem ők a partnereink.

A közelünkben két házat is építenek. A kivitelezés minősége elfogadható, de a végeredmény a Tesco gazdaságos szintnek megfelelő. Úgy látom a 6 hónapos határidőt nem tudják tartani. Telefonon nehezen elérhetőek, nem hívnak vissza , E-mailre nem válaszolnak.

Összességében nagy csalódás, de szerencsére még időben történt a szakítás.

Persze ettől még nem vagyunk boldogok, mert nagyon nehéz elindulni. A tervezők és a kivitelezők is fullon. Az árak pedig a csillagos ég irányába......

2016. dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hónapok óta várom a javításokat, a ház tanusítványát és még sok mindent amit megigértek mielőtt odaadtam a pénzemet. A telefont nem veszik fel, a szakemberek nem érkeznek. Elkeseredésemben írok ide, mivel mai napon már melegvizünk sincs a bojlerhez amit beszereltek pedig garanciajegyet és szémlét sem kaptunk.
2016. dec. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Na ezt a bejegyzést nem is nekik szántam... egy másik építtetőnek...
2016. dec. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 EDK válasza:
Akinek van Modern Home tapasztalata ezen az egyetlen véleményen kívül azt szívesen fogadnám. Évente 80 házat húznak fel. A többieknek nincs véleménye? Köszi!
2018. jan. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!