Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Családi házat szeretnék...

Családi házat szeretnék épiteni, de nagyon picikét 1 embernek valót. Kb fürdö mosdó egybe konyha háló minden egybe egy nagyobb teret szeretnék, meg a fürdönek mosdonak külön egy helyet. Ilyenre kaphatnék ötleteket? Láttatok már ilyet valahol?

Figyelt kérdés

2016. aug. 5. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Energiaigény szempontjából nem gazdaságos, mert nagy a hővesztő fajlagos felülete. Piaci szempontból sem, mert majdani eladásnál a mérete eleve kizárja a szélesebb érdeklődést.
2016. aug. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Hétvégi házakat láttam olyan jellemzőkkel amiket írtál. Állandóan benne is szoktak lakni például itt Győrben vagy pedig bérbe szokták adni.

Nekem egy 28 négyzetméteres földszintes panel garzonom van és tökéletesen elegendő a mérete, kényelmesen rendben lehet tartani:

[link]

Még annak ellenére sem tartom kicsinek hogy egy falu széli másfél hektáros területen lévő házban nőttem fel.

Egy érdekesség, egy guruló otthon:

[link]

Bár ez nem fix családi ház, viszont például külföldi munkavállaláskor a lakónak garantáltan nem fog honvágya lenni.

2016. aug. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Ez halott ötlet. Nem véletlenül nincs ilyen.
2016. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Lerajzolod egy lapra, hogy milyen alap elrendezést gonodoltál aztán a tervező majd igazít rajta ha szükséges és megépítik.

Bár ez fajlagosan drága. Ilyet nem is szoktak újat építeni.

2016. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!