Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hogyan tudom megállapítani,...

Vortrekker kérdése:

Hogyan tudom megállapítani, hogy a kéménynek elegendő lesz-e a huzata, működni fog-e télen?

Figyelt kérdés

A vaskályha füstcsöve kb egy métert el van húzva vízszintesen, a falon belül, mielőtt a kályhába torkollna. Úgy tudom ilyen mértékű vízszintes elhúzás nem megengedett, sőt semekkora vízszintes elhúzás se a kéményre vonatkozóan, de ez érvényes a füstcsőre is?

Hogyan tudom leellenőrizni hogy működni fog-e a kályha hidegebb időben? (most kell megtudnom, mert nemsoká jön a baba, és utána nem tuok fúrni faragni a lakásban...)



2016. aug. 20. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
ha most megy, hidegbe is
2016. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha már így alakult, jó volna ha a kémény felé emelkedne, ne vízszintes legyen. A meleg levegő felfelé áramlik, így előnyösebb, valamint kicsit a huzaton is javít ez.
2016. aug. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!