Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Fali aljzat vagy konnektor...

Fali aljzat vagy konnektor beszereléséhez milyen anyagot érdemes venni?

Figyelt kérdés

Ott tartok jelenleg, hogy fúrtam egy jó nagy lyukat a falon, arra szeretnék két oldalt fali aljzatot tenni, hogy bele tudjam dugni a TV meg a koax kábelt. Ha jól tudom kell valamilyen szerelvény doboz, amire rá lehet szerelni rögzítő karmokkal ezt a fém rácsot, ami az aljzathoz való. Mivel érdemes beragasztani a falba a szerelvény dobozt?


Maga a fal csak egy sor tégla, alig több, mint 10cm a vastagsága, úgyhogy számít a mélysége is a doboznak. Létezik olyan doboz, ami max 5 cm mély?


Egész konkrétan ilyen az aljzat:

[link]



2016. aug. 30. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Van 5 vagy 3,5 centis doboz is.

Keversz gipszet, beragasztod, vezetéket a helyére, beteszed az aljzatot.

2016. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acelsziv ***** válasza:
Begipszeled és jól körbegletteled tartani fogja. Villanyászok ugyanígy csinálják.
2016. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor próbálok keríteni 3.5 centis dobozt. Gipsz úgy tudom van itthon.
2016. aug. 31. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:

3

Villamossági boltban kapsz. De pl. Obiban is van.

2016. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azert ezek kemeny dolgok.
2016. szept. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben voltam az Obi-ban, kiderült, hogy a kerek doboz, amit ott árulnak nem kompatibilis az aljzattal, nem férnek el benne a szélső modulok, szóval kénytelen voltam netről rendelni hozzá ilyen szögleteset: [link] Ehhez passzol. A héten rövidre zárom ezt az aljzat témát.
2016. szept. 13. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!