Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Viadrus kazán + puffer épített...

Viadrus kazán + puffer építettek be a házba, de nem sokat variáltak a szerelők! Így nem is üzemel megfelelően! Én most egy kazánvédő szelepet akarnék beépíteni a tartályból a kazánféle vezető csőbe?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom hány fokos lenne ide a megfelelő szelep és egy szivattyúra is szükség lesz még! A Kazán 25 Kw-os a puffer 1000 literes. Kell e még ide beépíteni valamit, ami fontos? A szivattyú indításához hova szereljem a csőtermosztátot?
2016. szept. 13. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán, mi a kérdés?

Mi ez a "kazánvédő szelep"?

Konkrét kép, rajz hiányában mire számítasz?

2016. szept. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szivattyú stb kell még??? jó szerelő :D Nekünk a kazán és a puffer közé laddomat lett berakva mert sok jót olvastam róla és akkor tartalmazta azt a megnyugtató dolgot is ami nekem lényeges miután a pusztába nem menne el annyiszor az áram mint felénk,hogy áramszünet esetén cirkuláltatja a vizet és ha épp máglyát raktam a kazánba akkor is teljes nyugalomba vagyok és melegszik a pufferba a víz szépen.
2016. szept. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olcsó húsnak híg a leve szokták mondani. Olcsón ilyen lesz. Átlag fűtésszerelő ennyit tud. Mást méretezni, rendesen kivitelezni, kiszámolni mindent, már nem. Inkább keress egy épületgépészt, aki mindent megbeszél veled és kiszámol megtervez, utána a terv alapján szereltesd meg.


1-nek meg: kérdés helyett írd be, hogy kazánvédő szelep és megtudod.....

2016. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!