Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kb. Mennyiből lehet a legolcsó...

Kb. Mennyiből lehet a legolcsóbb kerítést összehozni?

Figyelt kérdés
Elég csak egy sima dróthálós vagy gyékény fa karókkal leszúrva. Vagy van annál olcsóbb? Munkadíjjal együtt kb. mennyi lenne?

2016. okt. 19. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Kiásol egy rakás tüskebokrot és elülteted őket a birtokhatárod mentén. Ingyenes.
2016. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A legolcsobb szerintem az akácoszlop + csirkeháló
2016. okt. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az akácoszlop és csirkeháló megoldás kb. Mennyi lenne munkadíjjal 10 méter hosszúságba.
2016. okt. 19. 17:20
 4/10 anonim ***** válasza:

312 658 Forint:)

A háló ~ 5000 Forint

Vezérdrót ~ 1000 Forint

Másfél méteres oszlop kell 4 db.

Egy rugalmas szomszéd egy láda sörért segít megépíteni.

2016. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csodasövény két év alatt 3 méter
2016. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csirkeháló kidobott pénz, semmit nem ér, semeddig nem tart, nem kerítésnek való. Drótfonat 500ft/m oszlop max 1.500 kell 7 db. Anyag így kb 15-16ezer plusz szállítás. Munkadíj passz, határ a csillagos ég mert senki nem akar már dolgozni. Amúgy 1 nap munka. Én inkább magamnak megcsináltam.
2016. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát a csirkeháló az kb annyit ér mintha nem lenne ott kerítés.
2016. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az 500 forintos drótfonatból én is kérek!

Talán a csirkehálós megoldás kijön annyiból.

2016. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit nevezel kerítésnek. Svédországban pl. a 30 cm magas kőrakás már kerítés. De jogilag Magyarországon is kerítésnek minősül az, ha a négy sarokba leszúrsz négy méteres botot, a tetejüket meg összekötöd madzaggal.
2016. okt. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 8 -as


Kérhetsz. Szépen bepötyögöd a googléba - ami ugye a barátod - hogy kerítésker. Utána megkeresed a drótfonatokat az oldalukon, ezt már rád bízom. Most vettem 170 cm magas drótfonat 1.9 -es drótból és még az is kevesebbe került mint 500 Ft métere... pedig a kérdezőnek igények nincsenek, ha csibehálóval is beérné :)) De lehet venni ennél olcsóbban is, ha nem kell 170 -es, meg vannak vékonyabb drótból is (1.9 helyett mondjuk 1.4 -esből is csinálnak, persze nem olyan erős, de azért a csibehálónál még mindig 1000x erősebb).


Komolyan... a csibeháló arra van kitalálva, hogy a naposcsibék!!! el ne mászkáljanak. Innen a neve :)) Ez egy 5-10 dkg -os állat :))) És még azoknak se oszlopokra feszítik, hanem lécre szegezik, vagy két léc közé szorítják a széleinél teljes hosszában. Így se valami erődítmény, de a naposcsibéket megállítja.


Ennek ha nekitámaszkodik egy ember, nekifut a kutya, vagy bármi és vége. Ennyi erővel kartonpapírból is csinálhatja.


De még az is jobb, ha kimegy egy erdősávba, megbeszéli a tulajjal, aztán gyűjt vesszőket meg karónak valót aztán berakosgatja két karó közé. A csibehálónál még az is jobb és még ingyen is van.


6 -os voltam.

2016. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!