Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Külső részt betonozni?

Külső részt betonozni?

Figyelt kérdés
Szóval Garázsom elött akarnék betonozni még idén.a terület egy 3x5m szakasz szélvédett helyen.15cm-es betonra gondoltam.Alkalmanként kb egy 2 tonnás autóval állnék rajta (szerelés).Kalcidurt használnék hozzá(fagyálló betonhoz).Vas hálot vennék hozzá.Kérdésem az hogy ez alá muszály a sóderágy?Olvastam valahol hogy a beton széleit csináljam vastagabbra és akkor nem fog letörni a széle a betonnak.ez tényleg igy van?5-6 évig kellene csak a beton,addigra kész lenne a műhelyem.
2016. nov. 4. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ideiglenes jobban jársz 8 cm-es szürke térkővel. Egy nap alatt lerakod ha meg már nem kell simán felszeded és eladod.

+ nem fog felfagyni.

Árban meg kb ugyanannyi.

2016. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jah, de a térkő alatt mi lesz? A sóder nem fogja elbírni a teherautót. Egy kiadós eső után rámegy, aztán ott lesz a két keréknyom.

Ha biztosra akarsz menni, 15-ös betonháló és C16 mixer beton.

2016. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy kéttonnás autó azért nem egy kamion:) de ha az lenne akkor akkor is elbírná egy 15 cm

-es sóderágyra rakott 8cm-es térkő. Ez onnan tudom, hogy nálam ilyen a kocsibeálló és a nyáron 7 raklapnyi térkövet rendelem és a teherautó alatt ami hozta nem süllyedt meg egy picit sem.

2016. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!