Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kb.10 méter hosszú csatorna...

Kb.10 méter hosszú csatorna kiépítése mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Előre is köszi!
2016. dec. 7. 23:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Láttam, hogy 4-5 ezer ft.-ot írnak folyóméterenként, de ebben már anyagköltség, minden benne van vajon?
2016. dec. 7. 23:43
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd ha leírod hogy eresz vagy esetleg szennyvíz csatornát szeretnél lehet hogy választ is kapsz.
2016. dec. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy hol és milyen körülmények között. Milyen magasan ( vagy milyen mélyen ha szennyvíz ) , milyen anyagból, milyen keresztmetszettel, satöbbi...
2016. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az ürömi körforgalom építésénél láttam 2m átmérőjű beton csatornát. Abból 10m milliókba kerülhet.
2016. dec. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, szennyvíz csatornára gondoltam.
2016. dec. 8. 20:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha annyi a feladat hogy egy 10m-es szakaszt kell lefektetni, és minden más csatlakozás elő van készítve, akkor kb fillérek.

Ha új csatlakozás, akkor többe. Amúgy egy ásó, meg 10m 110-es cső ára.

2016. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Hát, én ehhez annyira nem értek, hogy mi van meg hozzá, meg mi nincs. Az van, hogy a családi házunkból vinnénk ki a csatornát, mert szeretnénk egy kisebb házat építeni a kertben. Lehet, hogy rosszul saccoltam meg a 10 métert és van az 20 is. Apukám szerint, 500-600 ezerbe kerülne a csatorna kiépítése... Vagyis, pontosabban ebben már benne lenne a víznek is a kivitele, de azt meg a kerti csapról oldanák meg, elvileg. De, hogy 500 ezer lenne, azt azért én nem hiszem...

2016. dec. 9. 14:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ha jól értem a ház kivezetése és a szennyvíz rácsatlakozás közti szakaszra akartok még egy ágat bevinni. Ez nagyon nincs 500e Ft. Kell egy árokásó cigány, aki simán kiássa egy nap alatt, szerelvényboltban kell venni csöveket, T idomot (minden kanyarban tisztítónyílás kell!) Ha kiástátok, összeilleszteni, lejtést számoljatok, 2-3méterenként egy centi, és visszatemetni ha biztosan tudjátok hol a vége.
2016. dec. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!