Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Leéghet a fí relé?

GáborTNK kérdése:

Leéghet a fí relé?

Figyelt kérdés
Felszereltem egy fí-relét, de ezt megelőzően egy villanyszerelő felszerelt egy másik fí relét a gázkazánhoz, amin fel volt cserélve a nulla és a fázis. Kérdés, hogy ettől éghetett le az általam felszerelt fí relé vagy teljesen mástól?
2017. jan. 14. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Azzal a nulla fázis cserével nem lesz baja. De kérdés, hogy te, hogyan kötötted be a másikat.
2017. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én mindig úgy kötöm be ahogy kell! Ez is úgy történt!
2017. jan. 14. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy leègett, mi volt a jelensèg? Mi ègett el benne?
2017. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából feltételezés részemről. Mivel a teszt gombra nem reagált és elég szagos volt, ami azért feltűnik!
2017. jan. 14. 23:52
 5/9 anonim ***** válasza:
"A kérdező kommentje:Én mindig úgy kötöm be ahogy kell! Ez is úgy történt!" Ja, Az más. Igenis, értettük.
2017. jan. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A teszt gomb a táp oldalról kap feszültséget akkor működik. Ha véletlen a 3 fázisúnál összekeverted a nullát és fázist, az már gond lehet .
2017. jan. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1 fázisú rendszerről van szó, nem kevertem össze semmit, ahogy a fí relén van(ETI) mindig úgy kötöm be! Ez kb a 50edik fí relém az elmúlt pár hónap során...!!! A másik villanyszerelő által felszerelt fí relén volt fordítva bekötve. Azt még nem néztem meg(ezt majd ma fogom) hogy az elmenő és bemenő is felvan e cserélve vagy csak a nulla fázis!
2017. jan. 15. 11:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá!!!
2017. jan. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi akkor a segítségeket! :D Végülis rájöttem mi volt a hiba!
2017. jan. 15. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!