Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Zext Fi relé, kismegszakító,...

Zext Fi relé, kismegszakító, vélemények?

Figyelt kérdés
Nálam állandóan tönkremennek ezen márka termékei (tudom olcsó húsnak híg a leve), de hogy lehet ennyire gány terméket árulni egy villamossági szakboltban?

2016. nov. 23. 22:20
 1/2 barkat válasza:
Nem old le?
2016. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sose értettem, hogy miért a kismegszakítón és a fi-relén akarnak emberek sporolni. Ezt egyszer kell megvenni és utána legalább 10 évig működik! És egy átlagos lakásba kell kb. 1 db. fi-relé (van aki betesz 2-t mint én is), és kb. 6-8 db. kismegszakító. Mennyi az árkülönbség a normális és a gagyi között? Még ha kis megszakíónál 1000Ft-is a különbség akkor se beszélünk többről mint 6-8 000 Ft árkülönbözetről, a fi-relé esetén sincs a leggagyibb és a minőségi között 10 000Ft különbözet, így 20 000 Ft árkülönbségről beszélünk egy kb. 400 000 Ft-os munka esetén.


Nem értem és ne is próbálja senki elmagyarázni!

2017. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!