Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szerintetek az elektromos...

Hitchcock kérdése:

Szerintetek az elektromos törölközőszárító a jobb, vagy az, amelyik rá van kötve a fűtési rendszerre? Az egész lakásban (a fürdőszobában is) padlófűtés van.

Figyelt kérdés
2017. jan. 15. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az elektromos amikor már nincs fűtés akkor is használható.
2017. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amit rákötsz a fűtési rendszerre az egyben radiátor is, valamint el lehet látni őket elektromos fűtéssel is(van hozzá való fűtőpatron), így fűtés nélkül is üzemel. Az elektromos törölközőszárító csak szárításra jó, fűtésre nagyon kevés. Nem sok normálisat találni belőle, bár vannak méreg drága infrásak is.

nekem egy elektromos van a falon, 100w-os, elég meleg a felülete, szárítani jó, fűteni-melegíteni nem lehet vele.

2017. jan. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem olyan radiátor van ami egyben száritja is a törölközőt.

De ha nálad már minden kész , a padlófűtés is, akkor nyilván az elektromos a célszerű és olcsó.

2017. jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!