Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerülhet mondjuk 30...

Mennyibe kerülhet mondjuk 30 négyzetméternyi üvegtető, olyan ami hőszigetelt,3 rétegű minimum, speciális bevonattal?

Figyelt kérdés
Egy régi présház tetejét szeretném teljes mértékben üvegtetőre cserélni, és érdekelne mennyibe kerülhet, nyilván a legolcsóbb megoldást keresem, de fontos lenne h a fűthetőségével ne legyen gond.
2017. jan. 16. 16:27
 1/2 A kérdező kommentje:

olyasmire gondoltam mint a télikerteknél, de biztos van erre olcsó megoldás, nem?

Ha 500 ezerből kijön akkor már nagyon örültem.

Ha 1 millából az már húzós ekkora felületre szerintem de még belefér.

2017. jan. 16. 16:33
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jön ki egymillióból. Esetleg érdeklődj gyártóknál, telefonon is mondanak kb. m2 árat.

Egyrészt ide edzett üveg kell, másrészt a fűtés miatt hőhídmentes profilok, amik igen drágák. És még egy erős tartószerkezet, ami mindezeket elbírja...

2017. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!