Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kótaji keritésgyártóval mik a...

Kótaji keritésgyártóval mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 13. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Hibátlanok! Hétköznap reggel 8ra volt megbeszélve. 7:55kor csörögtek hogy megérkeztek.(250km!) Megbeszéltük telón hogy mit szeretnék. Persze rendeléskor elmondtam de a művezetővel pontosítottunk. 180m kerítést húztak.Métere egy ezres volt. Mikor kiértem olyan 11körül már állt az összes oszlop,háló rajta,tetején szögesdrót.Lekezeltem a főnökkel meg a melósokkal is,végigmutogatta az egész kerítést. Mit hol hova hányor kötöztek.Egyenes lett a kerítés mint a nyíl! Én spec. a legmesszebbmenőkig elégedett voltam velük és őket ajánlom mindenkinek.Kótajról jöttek Szigetszentmiklósra. Nem volt útpénz,kiszállásidíj meg ilyenek. 1000forint métere messze a legolcsóbb. Bár ez 5éve volt.
2017. márc. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!