Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi azoknak a házaknak a neve,...

Mi azoknak a házaknak a neve, amiket előre legyártott elemekből építenek fel, és elvileg elég költséghatékonyak és gyorsan megvannak?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 12. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
könnyű szerkezetes
2017. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Kemping sator
2017. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
panel
2017. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sima tégla ház is költséghatékony... ebbe a csapdába esnek bele egy csomóan, könnyűszerkezetnél meg egyébnél... hogy nem az építő anyag a drága, hanem a gépészet, nyílászárók, stb stb... 250.000/négyzetméter alatt nem nagyon úszod meg sehogy... persze majd jönnek a csodabogarak akik mást állítanak... csak sajnos hazudnak, vagy 10 éve építkeztek...
2017. ápr. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sokféle néven fut sokminden manapság. Készház, könnyűszekezetes ház stb... Én könnyűszerkezetest 7 éve építettem, és azóta is építkezünk folyamatosan tehát viszonylag naprakész vagyok.... nem sokkal olcsóbb tecnológia, viszont sose adnám egy tégla házért akárki akármit mond... sokan nem tudnak elvonatkoztatni a hagyományos tégla építkezéstől, kint külföldön 60-70%-a már ilyen tecnológia, tehát könnyűszerkezetes. Svájcban pl még több. Én csak előnyeiről tudok beszámolni, sokkal költséghatékonyabb fűtés, maga az építkezés,gyors,tiszta, könnyű...senkit nem akarok győzködni sem vitába szállni. Ha van kérdésed kérdező írj rám privát...
2017. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!