Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Be lehet költözni az újépítésű...

Be lehet költözni az újépítésű házunkba még mielőtt kiadnák a lakhatási engedélyt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 6. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a nevében benne van, hogy lakhatási engedély. Nyilván nem lehet, míg nincs engedélyezve.
2017. jún. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kérdés azért merült fel bennem ,mert én is így gondoltam kedves válaszoló.Csakhogy!!Pár ismerősömet is kérdeztem efelől,akik mostanában költöztek és azt mondták még az engedély előtt beköltöztek.
2017. jún. 6. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem.

De nálunk nem foglalkoznak vele, mert annyira el vannak havazva az építésügyi hatóságnál, hogy hónapokig nem érnek ki. Nálunk pl 7 hónapot vártunk rá. Mi beköltöztünk. De sok helyen szigorúan veszik. Ha nálunk is nem kellett volna hónapokig könyörögni, hogy jöjjenek már ki,n akkor megvártuk volna őket. De így... Fűthettük volna fel évig feleslegesen a házat és fizethető volna az albérletet több mint fél évig.

2017. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem , de lakjátok be mielőtt még kifosszák vagy önkényesen bemigránskodnak .
2017. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Természetesen beköltözhetsz. Mi tiltja? Semmi. Bejelentkezni (lakcímkátya) nem tudsz, mivel nem lakóépületként szerepel.
2017. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bennem fel sem merült a kérdés. Kész volt, beköltöztem. A saját pénzemen kész a házam és mégis albérletbe lakjak? Még mit nem!
2017. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!