Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Fizettél már le építésügyi...

Fizettél már le építésügyi hatóság ügyintézőt? Honnan tudtad hogy elfogadja a pénzt és nem utasítja vissza?

Figyelt kérdés

2017. jún. 19. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Nem! De meg sem próbálnám.

Semmi biztosíték, hogy bármi más miatt nem kerül másodfokra az ügy.

Akkor meg buksz mindent!

2017. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én igen bár nem személyesen. Az építésvezetőm intézett engedélyt rajzot mindent. Végén kérdeztem az átvétel előtt tőle hogy feltétlen fontos kijönni az átvevőnek? Visszakérdezett hogy nincs valami rendben? Rendben van mondtam de ne jöjjön ha nem muszály. Ugye úgy is beleköt valamibe ha akar. Azt mondta agyjak egy tízezrest és akkor nem jön. Ő odaadta neki és küldte a lakhatási engedélyt nemsokára. Ez 2008-ban volt.
2017. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 corsair1969 válasza:
86%
Te semmi esetre se próbàlkozz direkt.Vagy utal rà személyesen és azt úgy is megérted vagy pedig megbizható közvetitön keresztül.Amúgy ez mindkettötök részéről bűncselekmény.Evvel jó ha tisztàban vagy.
2017. jún. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Helyes válasz ***** válasza:
Ajándékot adni jó!Ugye semmit sem vár cserébe az ember;) .
2017. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem tenném! Könnyen a vádlottak-padján találhatod magad.
2017. jún. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!