Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hol élnél legszívesebben ha...

Hol élnél legszívesebben ha lenne 15m forintod telek vásárlásra?

Figyelt kérdés

Telki, Budaörs, Solymár, Érd, Nagytétény, Budakeszi, Óbuda, 11. k Ördögorom lejtő. Írjatok sorrendet és indokoljátok meg az első helyet. Azt próbáljátok figyelembe venni, hogy a 15 milló forint melyik településen milyen környékkel jár együtt de minden véleményt szívesen meghallgatok.


Köszi



2017. júl. 12. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Budaörs drága, Solymár már túl elit lett, Érden egyre több a cigány és még mindig egy nagy falu feelingje van, Tétény nem rossz, Budakesziről szar a bejárás, mindig dugó van, Óbuda túl közel van a nyüzsgéshez.

a többit nem ismerem.

egyébként én most Biatorbágyon vennék telket, ha vennék.

ismerősöm lakik ott, és évek óta látom hogy egyre inkább fejlődik a város.

nem túl drága, Bp 10 perc az M1-en, és elég nyugis hely szép régi sváb jellegű házakkal és utcákkal.

2017. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezeken a településeken nem kapsz 15M-ért normális telket.
2017. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem se. Gyakran nézem az ingatlan.comot, elképesztő árak vannak. Érden kapsz, de én is úgy halottam sok a cigány, meg más problémákról is olvastam.
2017. júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!