Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hogyan lehetne új padlóm?

Hogyan lehetne új padlóm?

Figyelt kérdés

Nézegettem a laminàlt padlót,ami tetszik kb 3-4000Ft/m2

Tömörfapadlós verziót is találtam. Diót szeretnék az 18-23000/m2

Viszont a furnérozott dió a legszebb az olyan legtermészetesebb.


Olcsóbb lenne ha MDF-re furnéroztatnék és az lenne felvágva? Aztán lak kötni kell és gyönyörű! Már csak a furnérozott/lakkozott MDF-et kell lefektetni!


2017. júl. 30. 12:23
 1/2 mi lenne ***** válasza:

az új, mindenképpen drága. én a lamináltat is lecseréltem, nagyon hideg, vonza nagyon a port. ha van régi padlót inkább azt újítsd fel. én 2 szobában ezt tettem. adok 1 linket, de a neten többet is találsz. házilag is meglehet csinálni.

[link]

adok 1 másikat is.

[link]

2017. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jelenleg laminált padló van kb 2004 óta, bükk,de nagyon unalmas,ha vízszintesen nézem némelyik szélénél látszik,hogy meg van púposodva,ahogy fellett mosva vagy akármi.. első látásra hibátlan,de én làtom,hogy hol a hiba..

a furnér is megoldással sok a macera bár egyszerűnek tűnik. Viszont ez esetben mindent kell akkor újra padlózni,mert nem lesz egyforma ,vagy az nem gáz ha a nappali meg a szoba ilyen olyan?

2017. júl. 30. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!