Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kb mennyibe kerülhet építtetni...

Kb mennyibe kerülhet építtetni egy ilyen villát az usában ami az óceánra néz?

Figyelt kérdés

San Fransisco környékén szeretnék luxus villát.

olyan helyet akarok ahol nincs szomszéd a közelben 15-20kocsinak garázst,nagy konyhát ahol egy mesterszakács bármit elkészít.a fürdőszobában a zuhanyzó tágas legyen beépített érintőképernyős rádióval és drágakővel kirakott egyedi aranyozott csempéket ez csak a zuhanyzó résznél a fürdőszoba résznél minőségi csempék legyenek,nagy tükörrel természetes ázsiai kivitelezésű bútorok bambusz törülköző tárolóval bútorokkal szekrényekkel,még két kissebb fürdőszoba is legyen a házban oda elég egy sima zuhanykabin is hálószoba:egyedi ágy fából talán bükköt képzeltem el. parketta minőségi nyílászárók minőségi,pincében milliós festmények billiárd asztal rulettasztal.bár,tánctér. ilyet képzeltem ja és nem olyat,hogy lelehet menni a tengerpartra a lakásból hanem egyszerűen a nappaliból látni az óceánt. kb mennyi egy ilyen minőségi egyedi anyagokat mindent beszerezni?


2017. aug. 28. 18:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
46%
Ez nagyon szép és jó terv,de remélem valami komoly jól fizető állásod is van,mert ha valami csoda folytán ezt fel is építenéd,egy ilyen házban a rezsi sem lenne kevés,plusz az adózás,szóval sok sikert,majd küldj pár képet privátba mikor kész lett :)))
2017. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a medencét kifelejtettem namind1
2017. aug. 28. 19:12
 3/11 A kérdező kommentje:
10millám, van dollárban
2017. aug. 28. 19:14
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Húzogattad közben?
2017. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Építtetni nem, maximum át-építtetni tudsz ilyen villát. Az összes telek be van építve, amit már be lehetett építeni. Szóval vagy keresel egy neked minden tekintetben megfelelőt, vagy veszel egyet, amit azután a saját ízlésednek megfelelően átalakíttatsz.

Nekem van egy, de most még nem adom el. (nyugi, csak én is trollkodok, ahogy a kérdező :-) )

2017. aug. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként a kérdésed gyönyörűen tükrözi a kifinomult balkáni ízlésedet. :-)
2017. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Ne fáradj az építkezéssel!Nekem pont ilyenem van és el is adom!

Az enyém ugyan drágább, de neked megszámítom 10 millió dollárért, mert a pénz nem számít és ugyebár földik vagyunk!

Itt a cikk és a videó a házikómról:

[link]

Ha két órán belül átutalod a számlámra a 10 millió dollárt és megadod a lakcímed, holnap bedobom a postaládádba a kulcsot.

De iparkodj, mert azé lesz, aki a leggyorsabban fizet!

Ja és medence is van, bent, kint, ezekért külön nem számolok fel semmit!

2017. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

ma 19:21

Ugyan ez még messze van a balkántól,az valami még szebb és jobb ettől xd

2017. aug. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7-es, nem akarlak elszomorítani, de ez nem jó a kérdezőnek, mert ennek csak 12 autó fér el a garázsában.
2017. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 millió dollár szerinted sok pénz, de ebben a körben csóró leszel. Ennyi pénz a festményekre talán elég lesz... Még küzdjél. Vagyis ábrándozz nagyobb összegről :-)
2017. aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!