Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Grundfos 25/60 180 keringető...

Grundfos 25/60 180 keringető szivattyú? HELP!

Figyelt kérdés

Szivattyú vásárlás előtt állok. A jófogáson van pár darab eladó grundfos szivattyú 9000 ft-ért. Tud valaki infót adni ezekről a termékekről, hogy érdemes e megvenni őket ? eredetiek, vagy ennyi pénzért hamisítványok, után gyártott termékek ?

Link:

[link]



2017. aug. 29. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A Grundfosaz egyik legjobb szivattyú márka,legyen az bármilyen is .Csapágyazása kerámiából van,szinte örök életü .Ezeket nem olyan könnyű hamisitani,az eredeti gyártó cégnek is feltünne ,hisz akkor az ő termékeiket nem vennék .

Több oka is lehet,ha egy terméktől szabadulni kell .

2017. aug. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kilinkelt típust 2012 óta nem gyártják. Létezik, hogy a fennmaradt termékeket áron alul akarják eladni ?
2017. aug. 29. 19:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Én anno fér áron vettem bolttól (szuperinfó licit nem részletezem)

amikor mondtam a fűtésszerelőnek,hogy mennyiért vettem a kettőt akkor viháncolt,mert ő is vett fél áron a neten és első ránézésre olyan mint az igazi,de másodikra már látszik,hogy nem az,szóval bedőlt a dolognak.Aztán meglepődött,hogy én tényleg nem utánzatot vettem :) (nah ná,bolttól vásároltam,eredetit,számlásan garanciával,csak épp egy akció keretébe). 4 éve semmi gond velük :)

2017. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De akkor léteznek hamisítványok, vigyázni kell az ilyen jófogásos termékekkel ?
2017. aug. 29. 19:53
 5/11 anonim ***** válasza:
jah persze nem azt írom,hogy amit néztél ne lenne eredeti stb csak biza vannak jó utánzatok
2017. aug. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem fogom tudni, hogy a jófogáson árultak eredetiek, vagy hamisítottak. :(
2017. aug. 29. 20:01
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem éri meg kockáztatni, inkább boltból, garival.

Ez egy fontos cucc, nem olyan mint egy tévé, vagy a mikró, ha bedöglik, mert gagyi, hideg lesz a házban. Télvíz idején nem a legjobb fűtés szerelő után rohangálni, vagy alkatrészre várni.

2017. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ezzel én is így vagyok.

Köszönöm a tanácsotokat!

2017. aug. 29. 20:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen márkájút hozott a szerelő takarékosat. 28000 forint volt
2017. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azok bizony hamisak.

[link]

2017. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!